Контакт со нас

Млечните производи на Бимилк се синоним за децениски квалитет и разновидна понуда.

Млекара АД Битола

    Испратете ни порака

    Дали имате прашање за нас? Слободно контактирајте нѐ!
    Scroll to Top

    Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.