*вредностите од табелата се однесуваат на 100g производ
Млечна маст 1.5g
Протеини 10g (na 100g)
Јаглехидрати 4.5g
Енергетска вредност 303 kj / 72 kcal
Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.