Моја Кравица со нов вкус: пробајте го кремастиот пудинг од јагода!

Содржината

Моја Кравица има изненадување за сите оние кои уживаат во кремастиот вкус на млечните десерти – Моја Кравица пудинг со вкус на јагода. Овој производ е идеален да се консумира како десерт, после оброк, или како ужина меѓу оброците.

Досега омилените вкусови на Моја Кравица ароматична ванила и неодоливо чоколадо се збогатени со уште една совршена комбинација, овој пат од најквалитетното млеко и освежителниот вкус на јагода.

Кремастиот и богат вкус на Моја Кравица пудингот ќе ви донесе вистинско уживање.

Новиот вкус на јагода може да се најде во најблиските маркети ширум целата држава.

Уживајте во слатките моменти!

Споделете го овој текст:

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.