Битолско млеко

Содржината

За побогат вкус, Битолско млеко со поголема млечна масленост:

За среќно детство и уште поубаво растење, Битолско Млеко 3.2%:

За оброк без грижа на совест, Битолско млеко со намалена масленост:

Споделете го овој текст:

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.