*вредностите од табелата се однесуваат на 100ml производ
Млечна маст 0.05g
Протеини 10g (na 100g)
Јаглехидрати 4.3g
Енергетска вредност 245 kj / 58 kcal
Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.