Milkshake Moja kravica

Milkshake Moja kravica vjen në 4 shije të ndryshme, midis të cilave shumë lehtë ju do ta gjeni shijen e tuaj të preferuar. Ata janë: vanilje e butë dhe ndjeshme, dredhëz intenziv, biskotë unik dhe fruta të shijshme pylli.Vallëzoni me milkshake-in Moja kravica! Kjo pije e freskët dhe kremoze të vegjlit e dëshirojnë më shumë, por në thelb – askush nuk mund t’i rezistojë në të!

Milkshejk: 4 shije të kënaqësisë

100g Milkshake nga vanilje përmban vlerat e mëposhtme ushqyese:

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
1,5g 3,3g 9g 265 kj /63 kcal

Milkshake nga vanilje

Vanilje, një shije të parezistueshme dhe të butë, e cila ne do ta duani gjithmonë, e kombinuar në mënyrë perfekte me qumësht. Milkshake-u nga vanilje është kremoz dhe i shijshëm!

Milkshake nga dredhëza

Milkshake-ku nga dredhëza do t’i fitojë dashamirët të gjitha e ëmbëlsirave dhe shijeve frutash! Ky milkshake, intenziv dhe kremoz, shumë lehtë do të ju jetë desertin e embël e preferuar!

100g Milkshake nga dredhëza përmban vlerat e mëposhtme ushqyese:

Yndyrë qumështi Протеини Karbohidrate Vlera energjetike
1,5g 3,3g 9,5g 273 kj / 65 kcal

100g Milkshake keks përmban vlerat e mëposhtme ushqyese:

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
1,5g 3,3g 10g 282 kj / 67 kcal

Milkshake keks

Një kombinim të parezistueshëm të qumështit dhe biskotave në një formë unike: Milkshake keks Moja kravica! Shija e mrekullueshme të biskotave do të ju ktheni në fëmijërinë.

Milkshake nga fruta pylli

Milkshake-ku nga fruta pylli e ka shijen të njohur dhe të dallueshëm të frutave pylli. Ky milkshake përfaqëson një zgjedhje ideale për të gjithë dashamirët e shijeve intenzive frutash.

100g Milkshake nga fruta pylli përmban vlerat e mëposhtme ushqyese:

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
1,5g 3g 9g 260 kJ/ 62 kcal

Milkshake në pakëtime të ndryshme për konsumim praktik

Dëshironi një dozë të vogël ëmbëlsie apo po kërkoni pakëtim më të vogël për konsumim të përditëshëm për fëmijën tuaj? Milkshake-u prej 235ml në pakëtim Tetrapak me tub përfaqëson një zgjedhje ideale për ju! Vetëm e hapni tubin, bëni një vrimë dhe – gjithçka është përgatitur për kënaqësi!

Pyetjet më të shpeshta për milkshake Moja kravica?

Milkshake-ku ynë bazohet në qumësht me cilësi të lartë, siç janë edhe produktet e tjera të qumështit Bimilk. E përziejmë me shijet tuaja të preferuara për t’ju kënaqur me aromat e njohura. Kujdesemi që tekstura të jetë kremoze dhe e pijshme. Së fundi, ne e paketojmë milkshake-un në një pakëtim të përshtatshëm që mundëson një përvojë konsumi të përshtatshme dhe të sigurt gjatë konsumimit.

Para hapjes, ne rekomandojmë të ruhet në temperaturën dhome. Afati i durimit është 4 muajsh nga data e prodhimit, i cili është i shënuar në pakëtimin. Pas hapjes – ruani në temperaturën deri 6 grade, nësë mundshme, në frigorifer. Pas hapjes, afati i durimit është 3 ditë.

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.