Bimilk produkte

Produktet e qumështit Bimilk janë sinonim për cilësinë djethëvjeçare dhe një ofertë të gjithfarësh. Asortimenti ynë përbëhet nga më shumë se 80 produkte të qumështit – duke filluar nga gjalpi, jogurti, deri pijet e qumështit me kafe. Zbuloni pse produktet e Bimilk-it janë mysafiret më të mirëpritur në frigoriferin juaj dhe njihuni asortimentin tonë.

Produkte të dalluarа Bimilk që ju pëlqejnë

Produktet nga Bimilk do t’i kënaqin të gjithë anëtarëve të familjes dhe do ta pasurojnë tryezën me ushqim më i cilësor. Shihni cilat produkte të qumështit janë në ofertën tonë.

Produktet nga marka Bitolsko janë pjesë në çdo vakt dhe çdo tryezë familjare! Nga jogurti, i cili e fillon ditën, deri qumështin, në të cilin shijojnë më të rinjtë, por edhe të moshuarit. Shikoni të gjitha produkte që janë pjesë nga portofolio Bitolsko dhe njihuni produktet me një shijë të parezistueshme!

Produktet nga portfolio Balans + e rregulojnë tretjen e ushqimit, ndikojnë pozitivisht në masën trupore dhe yndyrat e trupit, edhe janë shoqërues juaj në luftën për imunitet më të fortë. Njihuni vlerat ushyese dhe përfitimet e produkteve nga paleta e produkteve Balans +.

Produktet nga portfolio Moja kravica janë pjesë të përditëshmërisë së secilit! Nga qumështi me çokollatë me të cilën fillon ditën e më të vegjlit, deri embëlsirat e qumështit e parezishtueshme ndaj të cilave askush nuk mund të qëndrojë indiferent. Shikoni produktet që janë pjesë nga portfolio Moja Kravica.

Djathë Grekos dhe jogurti grek

Filloni ditën juaj me jogurtet e pemës, frutash, Grekos me shije të plotë, bëni tzatziki me jogurtin grek tonë ose e bëni sallatën greke më e shijshme me djathin e yndyrshëm e butë. Shijoni në shijet e Mesdheut me produktet nga portfolio Grekos.

Portfoli ynë i proteinave është i dedikuar atyre që kërkojnë opsione të shijshme dhe ushqyese, dhe në të njejtën kohë kujdesin për shëndetin dhe kondicionin e tyre. Shikoni zgjedhjen e produkteve proteinike dhe zgjidhni vaktin ideal para dhe pas stërvitjes.

Çdo flirt edhe histori dashurie fillojnë me një kafe të mirë. Shikoni zgjedhjen e asortimentit Flert dhe lëshoni shijet jona t’ ju joshin!

Jogood u bë sinonim për jogurte të pemës-frutash me të cilët ditën fillon, kallon pushimin e shkollës dhe stërvitjen mbaron! Shikoni zgjedhjen aktual në shijet e pemës së parezishtueshme!
Duke filluar nga sanduiçi për mëngjes, pica për natën e filmit, deri ëmbëlsirat dhe sallatat e shijshme festive – djathi irlandez/irishki ynë u bë një përbërës të domosdoshëm! Njihuni djathin tonë të parezishtueshëm dhe vlerat e tij ushqyese.

Ne vazhdimisht e pasurojme dhe zgjerojmë asortimentin me shije të reja. Zbuloni edhe produktet e tjera nga portfolio Bimilk! Ajrani freskues Bimilk, jogurti buke i parezishtueshëm, qumështi Professional, Jungle Energy kafe .. Shikoni të gjithë portfolio në detaje!

Çfarë i veçon produktet Bimilk nga të tjerët?

Standardet më të larta të cilësisë

Produktet tona përmbajnë qumësht të cilësisë më të lartë. Ne ofrojmë produkte të qumështit që i plotësojnë standardet dhe kriteret evropiane për cilësi.

Një traditë e gjatë

Kompania Bilmilk mund të lavdërohet me traditë prej më shumë se shtatë dekadash. Asortimenti i gjatë të produkteve me cilësinë më të lartë ia detyrojmë personelit profesional, teknologjisë moderne dhe përmirësimit të vazhdueshëm të prodhimit.

Çmime dhe mirënjohje të shumta

Investimet e shumta dhe ekspertizës së punonjësve tanë na kanë sjell në nivelin më të lartë të cilësisë së produktit. Produktet Bimilkk anë fituar çmime dhe mirënjohje të shumta në kuadër të manifestimeve të ndryshme dhe analizave të pavaruara në tregun.

Produkte të qumështit për shije e të gjithëve

Produktet nga Bimilk janë pjesë përbërëse së përditëshmërisë së njerëzve nga breza më të ndryshme, profesione dhe zakona ushqimore.

Më të rinjtë me padurim presin mëngjesin, i cilin përfshin qumështin tonë dhe çupën e buzëqeshur nga Manastiri në pakëtimin. Mëngjesa do të nisë mire edhe për të moshuarit të cilët shpëjtojnë në punë, me një espreso të pakëtuar praktik dhe të shijshëm, makijato ose kapuçino nga oferta jonë.

Recetat e amvisave me më përvojë duhët të përmbajnë salcë kosi për gatim, edhe shtojcat e sanduiçave më të shijshme janë kremi djathë ynë, djathi dhe gjalpi. Sigurisht, nuk do ti harrojmë salcën kosi dhe kosin, të cilat shkojnë shumë me gatime të gatuara dhe specialite tradicionale. Dhe këtu janë jogurtet tona të pemës,frutah për shijen e secilit.

Gjithmonë ne e vendosim në planin e parë shëndetin, dhe për atë shkak ekziston linjen Balans + tonë, që e ka për qëllim të sigurojë vakt të balancuar me jogurt, i cili kontribuon në tretje më të mirë të ushqimit dhe sistem më të mirë tretjes.

Për ata me intolerancën e laktozës, e kemi qumështin pa laktozë, dhe gjithashti e kemi edhe paletën e produkteve organike të qumështit.

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.