Jogurti i pemës, frutash Jogood

Jogurtet e pemëve,frutash përfaqësojnë një lidhje magjike të shijes dhe freskisë, në të cilën shpërthimi frutash i shijes takohen me kënaqësinë kremoze! Njihuni me jogurtet me fruta në të cilët gjithçka është në shënjen e frutave,pemëve! Këta janë kënaqësitë që do t’ju fitojnë me shijen e plotë të tyre dhe copëzat fruta në çdo gllënjkë. Zbuloni paletën e shijave të ndryshme të cilat do t’ju mundësojnë një harmoni të parezistueshme të ëmbëlsisë dhe freskisë. Pa dallim nëse ju jeni ardhuruesi i frutave pylli ose dredhëzave klasike, jogurtet e pemëve Jogood do t’ju kënaqin afinitetet tuaja!

Vlera ushqyese në jogurtin e pemës nga dredhëza Jogood në 100gr

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
0,6g 2,7g 11,8g 268 kJ / 63 kcal

Jogurti i pemës,frutash Jogood nga dredhëza

Copat e ëmbla nga dredhëza japin një dimenzion shtesë të teksturës dhe shijes së jogurtit frutash, duke e bërë çdo gllënjkë një prevojë të parezitueshme. Nëse ju dëshironi dredhëza – ky jogurti i pemës me dredhëza shumë lehtësisht do t’ju bëjë desertin e qumështit juaj me të preferuar!

Jogurti i pemës,frutash Jogood nga vishnja

Çdo gllënjkë të këtij jogurti i pemës ju çon në parajsë frutash me shije intensive nga vishnjat e arrirë e cila është në një mënyrë të përsosur e kombinuar me teksturën kremoze. Jogurti frutash nga visnja e sjell balancën e vërtetë mes të ëmbël dhe të thartë e cila do t’i zgjojë të gjitha shqisat tuaja e shijes.

Vlera ushqyese në jogurtin e pemës nga vishnja Jogood në 100gr

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
0,6g 2,7g 11,8g 269 kJ / 64 kcal

Vlera ushqyese në jogurtin e pemës nga fruta pylli Jogood në 100gr

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
0,6g 2,7g 10,5g 247 kJ / 58 kcal

Jogurt me fruta pylli Jogood

Jogurti i pemës nga fruta pylli do t’ju japë një ndjenjen e ecjes nëpër një pyll të plot me fruta të arrirë. Siguron një përvojë aromatike dhe freskuese me çdo gllënjkë.

Jogurti i pemës, frutash Jogood nga kajsi

Jogood, jogurt frutash me shije kajsie, është gryka e parë e diellit dhe verës që sapo ka filluar. Ëmbëlsia dhe freskia e kajsive të përzier me jogurtin e kremës do t’ju ofrojë kënaqësi të vërtetë dhe kënaqësi maksimale në shijen e papërmbajtshme.

Vlera ushqyese në jogurtin e pemës nga kajsi Jogood në 100gr

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
2,2g 2,7g 12g 331 kJ / 78 kcal

Jogurta Jogood

Eksploroni shijet e parezistueshme të jogurtave frutash Jogood dhe zbukuroni çdoditëshmërinë tuaj me te. Jogurtat tona Jogood i përmbajnë vetëm frutat më të mira të cilat do t’ju japin një dozë të energjisës së përkryer! Në Imlek ju presin shijet nga qërshia, dredhëza, kajsi, mjedra,fruta të egra dhe shumë të tjera!

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.