Qumështi me çokollatë Moja kravica

Qumështi me çokollatë Moja kravica ka një shije të pasur me çokollatë dhe teksturë të shijshme. Është i kushtuar për kënaqësi të plotë! Qumështin me çokollatë e dëshirojnë femijët, por edhe të rriturit. Ky qumështi është i krijuar për momente të kënaqësisë së plotë!

Qumështi me çokollatë kalori dhe përmbajtja ushqyese

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
1% 3,3g 10g 264 kj / 62 kcal

Qumësht me çokollatë - për momentet e kënaqësisë

Një nga karakteristikat më e rëndësishme të qumështit me çokollatë është shija e tij e ëmbël dhe freskët, që fitohet me kombinimin e qumështit cilësor dhe çokollatës. Kjo pije të qumështit përfaqëson një pije ideale për momentet e kënaqësisë, për të vegjlit, si këmbim për desert, edhe për të rriturit, si shpërblim pas ditës së vështirë në punë.

Qumështi me çokollatë na kthen në fëmijërinë

Qumështi me çokollatë Moja kravica është i bërë nga çokolatta e zezë me qumësht dhe është ideale për të gjitha ardhuruesit të shijes klasike së çokollatës. Është i disponueshëm në PET shishe prej: 300ml, 500ml dhe 1l, si edhe në pakëtim Tetra Pak prej: 250ml (me tub) dhe 1l. Përshtаtëni përzgjedhjen tuaj sipas nevojave dhe shijoni në çdo gllënjkë!

Bimilk: Nga qumështorja deri në tryezën tuaj

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.