Флерт кафе

Доколку сте љубител на кафе кое ги комбинира совршената рамнотежа на вкус и практичност, вие сте на вистинското место. Нашата понуда вклучува широк асортиман на омилени кафе пијалоци, вклучувајќи кафе лате, капучино и макијато. Овие извонредни кафиња доаѓаат во практични шишиња, обезбедувајќи ви моменти на уживање без чекање или комплицирана подготовка. Пробајте ги сите Флерт кафиња и изберете го вашето омилено.

Флерт кафе во шише

Ароматично макијато, пенливо капучино или силно кафе стронг? Кое од овие кафиња ќе го изберете за идеална доза на Флерт? Признајте дека обожавате флерт! Капучино или макијато? Денес или утре? Признајте дека обожавате флертување и уживајте во одличните вкусови на кафето Флерт кои ќе направат да се чувствувате посебно!

Флерт кафе Макијато

За вистинските љубители на кафе, макијато е неодолива комбинација на суптилна елеганција и длабоки кофеински ноти. Кафето Флерт макијато ќе ви пружи задоволство повторно и повторно со секоја голтка, со што ќе стане вашето сетило за вкус.

100g Флерт кафе Макијато ги содржи следните нутритивни вредности:

Млечни масти Протеини Јаглехидрати Енергетска вредност
1,2% 3g 7,7g 226 kJ / 54 kcal

100g Флерт кафе Капучино ги содржи следните нутритивни вредности:

Млечни масти Протеини Јаглехидрати Енергетска вредност
1,2% 3g 8g 231 kJ / 55 kcal

Флерт кафе Капучино

Овој класичен пијалок ја носи неодоливата топлина и арома на Италија во вашето утро. Разбудете се со кафе Флерт капучино кое е како уметничко дело во шише, каде мирисната суштина на кафето се спојува со кадифениот слој млеко, обезбедувајќи неповторлив вкус и неодолива кремаста текстура.

Флерт кафе Стронг

За оние кои бараат навистина силно искуство со кафе, Флерт кафе стронг е совршен избор – изразената јачина и мазната текстура го прават ова кафе неизбежно задоволство за сите што го ценат квалитетното, силно и интензивно кафе. Кој знаеше дека флертувањето може да биде толку моќно?

100g Флерт кафе Стронг ги содржи следните нутритивни вредности:

Млечни масти Протеини Јаглехидрати Енергетска вредност
1,2% 3,2g 5,1g 185 kJ / 44 kcal

Флерт кафе

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.