Kafe Flert

Nësë ju jeni ardhurues të kafesë, që i kombinon në një balancë të përsosur edhe shijën edhe prakticitetin, atëherë ju jeni në vendin e vërtetë. Oferta jonë përfshin asortimenti i gjerë i pijeve të preferuara të kafesë, duke përfshirë: late kafe, kapuçino dhe makijato. Këto kafetë të mrekullueshme vijnë në shisheja praktike, duke iu siguruar momentet të shijes pa pritje ose përgatitja e komplikuar. Provoni të gjitha kafetë Flert dhe zgjidhni të preferuarën tuaj.

Kafe Flert në shishe

Makijato aromatike, kapuçino me shkumë ose një kafe të fort strong? Cilën prej këto kafetë ju do të zgjidhni për një dozë ideale nga paleta e kafesë Flert? Pranoni se ju po pëlqen Flert! Kapuçino apo makijato? Sot apo nesër? Pranoni se ju po pëlqen flirtim dhe shijoni në shijet e shkëlqyer e kafesë Flert të cilat do të ju bëjnë të ndihen të veçantë!

Kafe Flert makijato

Për dashuruesit e vërtetë të kafesë, makijato përfaqëson një kombinim të parezistueshëm të elegancës suptile dhe notave të thellë të kofeinës. Kafeja Flert makijato do t’iu jep një kënaqësi përsëri dhe përsëri me çdo gllënjkë, me që do të bëhet shqisë tuaj të shijes.

Tabela e vlerave ushqyese:

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
1,2% 3g 7,7g 226 kJ / 54 kcal

Tabela e vlerave ushqyese:

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
1,2% 3g 8g 231 kJ / 55 kcal

Kafe Flert Kapuçino

Kjo pije klasike e sjell ngrohtësinë dhe aromën e parezistueshme të Italisë në mëngjesin tuaj. Zgjohuni me kafe Flert kapuçino që është si një vepër arti në një shishe, ku thelbësia e aromës së kafesë lidhet me shtresën kadife e qumështit, duke iu siguruar një shije të papërsëritshme dhe një strukturë kremoze të parezistueshme.

Kafe Flert Strong

Për të gjithë ata që kërkojnë një përvojë të fortë me kafe, kafe Flert strong përfaqëson një zgjedhje të përsosur – forca e theksuar dhe tekstura e lëmuar e bëjnë kjo kafe një kënaqësi të pashmangsëm për të gjithë ata që e vlerësojnë kafenë cilësore, e fortë dhe intensive. Kush e dini se flirti mund të jetë kaq i fuqishëm?

Tabela e vlerave ushqyese :

Yndyrë qumështi Proteina Karbohidrate Vlera energjetike
1,2% 3,2g 5,1g 185 kJ / 44 kcal

Kafe Flert

Scroll to Top

Веб страната користи колачиња за да овозможи најдобро искуство. Со користење на bimilk.mk се согласувате со нашата политика за приватност и користењето на колачиња во согласност со нашата политика за колачиња.